Krem lajthie Bio

L

I disponueshem

Përshkrim

Krem lajthie pa qumësht.

Informacion shtesë

Brand

Sottolestelle

Claim

Bio, Vegan

Allergies

Pa qumësht; pa vezë dhe pa vaj palme.

Unit

200 g

Bio Vegan
× Chat!