Ofertë!

Makarona spirale Bio

-26%
229 L 169 L

I disponueshem

Përshkrim

Makarona spirale me grurë të fortë dhe hithër.

Informacion shtesë

Brand

Alce Nero

Claim

Bio

Unit

500 gr

Bio
× Chat!