Oferta

Bio
Ofertë!

Makarona fusilli trecolor Bio

-38%
289 L 179 L

500 gr

Bio
Ofertë!

Oriz i bardhë Bio

-34%
289 L 189 L

500g

Ofertë!

Biskota

-30%
199 L 139 L

300g

Bio
Ofertë!

Qumësht dhie Bio

-18%
549 L 449 L

1l

Bio
Ofertë!

Kos Bio

-33%
239 L 159 L

500 g

Bio
Ofertë!

Domate të qëruara Bio

-20%
99 L 79 L

400 gr

Vegan
Ofertë!

Domate qershi

-24%
99 L 75 L

400 g

Bio
Ofertë!

Deodorant roll-on Bio

-32%
399 L 269 L

50ml

Bio Vegan
Ofertë!

Krem Bio

-20%
1259 L 999 L

125ml

Bio
Ofertë!

Krem Bio

-12%
2639 L 2299 L

150ml

Ofertë!

Qumësht pjesërisht i skremuar

-20%
149 L 119 L

1000 ml

Ofertë!

Ujë Natyral Italian

-13%
29 L 25 L

0.5 L

Ofertë!

Letër Higjenike

-40%
299 L 179 L

10 Rotoli

Ofertë!

Facoleta

-40%
115 L 69 L

10 cp

Ofertë!

Letër Kuzhine

-43%
425 L 239 L

1 Bobinë

Bio
Ofertë!

Mollë Starking

-32%
589 L 399 L

1 kg

Bio
Ofertë!

Spec Charlestone

-28%
699 L 499 L

1 kg

Bio
Ofertë!

Qull 3 drithëra për bebe Bio

-38%
699 L 429 L

250 g

Bio
Ofertë!

Pure frutash dhe perimesh Bio

-35%
449 L 289 L

4 x 90 g

Bio
Ofertë! Vendmbajtëse

Qumësht për bebe Bio Optima 2 (6 – 12 muaj)

-10%
2499 L 2249 L

900 g

Bio
Ofertë!

Pije Freskuese me Kedër – Cedrata

-31%
189 L 129 L

355 ml

× Chat!