Barretë Bio

489 L

Produkti eshte shitur

Përshkrim

Barretë me bajame dhe goji.

Informacion shtesë

Brand

Sarchio

Claim

Bio, Pa gluten, Vegan

Unit

4 x 20 g

Bio Pa gluten Vegan
× Chat!