Barretë me grurë,mjaltë dhe bajame Bio

105 L

I disponueshem

Përshkrim

Barretë me grurë,mjaltë dhe bajame.

Informacion shtesë

Brand

Alce Nero

Claim

Bio

Allergies

Përmban gluten.Mund të përmbajë arra,susam dhe elb.

Unit

20 g

Bio
× Chat!