Çokokrem Bio

465 L

Produkti eshte shitur

Përshkrim

Çokokrem me çokollatë të zezë.

Informacion shtesë

Brand

La Vida Vegan

Claim

Bio, Pa gluten, Vegan

Allergies

Pa vaj palme dhe pa sojë.

Unit

270g

Bio Pa gluten Vegan
× Chat!