Çokokrem Bio

649 L

Produkti eshte shitur

Përshkrim

Çokokrem me lajthi dhe çokollatë.

Informacion shtesë

Brand

Sarchio

Claim

Bio, Pa gluten, Vegan

Allergies

Pa vaj palme.

Unit

200 g

Bio Pa gluten Vegan
× Chat!