Galetë orizi integral Bio

189 L

I disponueshem

Përshkrim

Galetë me oriz integral.

Informacion shtesë

Brand

Alce Nero

Claim

Bio

Allergies

Mund të përmbajë gjurmë të farave të susamit dhe gluten.

Unit

100 g

Bio
× Chat!