Ofertë!

Kos Bio

-30%
199 L 139 L

Produkti eshte shitur

Përshkrim

Kos kremoz me boronicë dhe sambuco, 10% yndyrë.

Informacion shtesë

Brand

Andechser

Claim

Bio

Unit

150 g

Bio
× Chat!