Miks për supë Bio

299 L

I disponueshem

Përshkrim

Miks gruri për supë.

Informacion shtesë

Brand

Sottolestelle

Claim

Bio

Allergies

Përmban gluten, gjurmë fara susami dhe sojë.

Unit

400 g

Bio
× Chat!