Miks për supë Bio

429 L

I disponueshem

Përshkrim

Miks për supë me qiqra dhe fasule të ndryshme.

Informacion shtesë

Brand

Sottolestelle

Claim

Bio

Allergies

Mund të përmbajë gjurmë të glutenit, fara susami dhe sojë.

Unit

400 g

Bio
× Chat!