Miks për supë Bio

295 L

I disponueshem

Përshkrim

Miks per supe Meli

Informacion shtesë

Brand

Sottolestelle

Claim

Bio

Allergies

Mund të përmbajë gjurmë të glutenit, fara susami dhe sojë.

Unit

400 g

Bio
× Chat!