Supë elbi me domate dhe borzilok Bio

439 L

I disponueshem

Përshkrim

Supë elbi me domate dhe borzilok.

Informacion shtesë

Brand

Cascina Belvedere

Claim

Bio, Pa gluten

Allergies

Pa gluten

Unit

250 g

Bio Pa gluten
× Chat!