Supë gruri me domate dhe borzilok Bio

439 L

I disponueshem

Përshkrim

Supë gruri me domate dhe borzilok.

Informacion shtesë

Brand

Cascina Belvedere

Claim

Bio

Unit

250 g

Bio
× Chat!