Supë me oriz dhe fasule Bio

439 L

Produkti eshte shitur

Përshkrim

Supë me oriz dhe fasule.

Informacion shtesë

Brand

Cascina Belvedere

Claim

Bio

Unit

160 gr

Bio
× Chat!