Supë me oriz dhe kërpudha Bio

439 L

I disponueshem

Përshkrim

Supë me oriz dhe kërpudha.

Informacion shtesë

Brand

Cascina Belvedere

Claim

Bio, Pa gluten

Allergies

Pa gluten

Unit

150 gr

Bio Pa gluten
× Chat!