Detergjent për Fytyrën dhe Duart

669 L

I disponueshem

Përshkrim

Detergjent për Fytyrën dhe Duart me Ekstrakt Burdock Bio

Informacion shtesë

Brand

Ekos

Claim

Bio

Allergies

Vegan

Unit

1000 ml

Bio
× Chat!